16 Mayıs 2009 Cumartesi

Braun'la Özgürlük Hareketi Başlıyor..Yaza yaklaşmanın verdiği müthiş enerjiyle yepyeni bir haftaya başlıyoruz...

Haftanın ilk günü ya bugün, nasıl başlarsak öyle gider ..

O yüzden hepimiz güzel bir kahvaltıyla günümüze başlıyoruz...

Sonra bir güzel dişlerimizi fırçalıyoruz... Yüz,gözaltı başka ne kremimiz varsa hepsini sürüyoruz...

Ve işte büyük an geliyor ve giysi dolabımızdan üstümüze doğru gelen bir sürü kıyafetle karşı karşıya kalıyoruz...

Hava mevsim normallerine göre daha sıcak geçiyor.. Bu sebeple; canımız etekler, şortlar, askılı bluzlar giymek istiyor...

Sonra birdenbire aklımıza böyle karnımızın kasılmasına neden olacak bir soru geliveriyor.. Acaba tüylerim ne durumda?? O an için bacaklarımıza ve koltukaltlarımıza bakmak bile istemiyoruz. En sonunda bir bakış atıyoruz ve “Aman Tanrım” diye bir çığlık geliyor :)

O an acıya tahammülümüz yok, kablolarla uğraşacak sabrımız yok. Ama o tüyler bir şekilde gitmeli, yok olmalı. Peki ama nasıl??


İşte bayanlar Braun bizim bu serzenişlerimizi duymuş ve güzelliğimizi özgür bırakmamız için epilatörün kablosunu da özgür bırakmış. Kabloyu özgür bırakınca epilatörü heryerde kullanma imkanını da bize sunmuş hatta suyun altında bilee.. Acıyı da minimuma indiriyor. Üstüne üstlük bir de ışığı var, böylelikle tüylerimiz gözümüzden kaçamayacaklar:) Daha başka ne isteriz ki?


Bir de Braun Silk•épil Xpressive için bir reklam filmi hazırlamışlar kii.. İnsan sanki ürünü kullandıktan sonra reklamdaki manken gibi pürüzsüz bir tene sahip olacağı kanısına kapılıyor.. Ürünü kullandıktan sonra bence gerçekten pürüzsüz bir tene sahip olacaksınız. Bakın ürünü www.denedimbiliyorum.com üzerinden deneme şansına sahip olan kişilerin yaptıkları yorumlara.. Tabi reklam filmine de bakın lütfen..

BAHAR D

"Kablosuz olması, suyun altında rahat kullanılması, şarjlı olması, istediğiniz yerde epilasyon yapmaya imkan veriyor ve özellikleri saymakla da bitmiyor. Süper bir ürün, hayatımdaki değişikliğe gelince çok şeyler değişti diyebilirim. Neden mi? Genelde Türk Halkı olarak aile yapılarımız küçük bir ev, sıcak bir yuva. Ben de öyle kalabalık bir aile içinde yaşıyorum, kendime ait bir odam yok. Önceki tüy alma yöntemlerini rahat kullanamıyordum çatkapı biri giriyordu. Şimdi banyoda Braun Silk-épil Xpressive rahatlığı yaşıyorum ve çok mutluyum. Hepsi, Braun Silk-épil Xpressive sayesinde. Suyun altında tüylerin nasıl alındığının farkında bile olmuyorsunuz. Suyun rahatığı, Braun Silk-épil Xpressive esnekliğiyle birleşiyor. Tüm çevreme Braun Silk-épil Xpressive öneriyorum. Onların da bu güzel mucize ile tanışmasını istiyorum ve bu zevki onlar da tatsın. "
ÖZGE A.

"Gelelim Braun Silk-épil Xpressive ile olan deneyimime... Bir iş seyahati için yurt dışına giderken hemen attım çantama Braun Silk-épil Xpressive'i. Su altında kullanabilmek müthiş bir özgürlük! Ne ekstra zaman harcamaya gerek var, ne de ekstra bir mekan aramaya... Duşta kullanılabilen ve kablosuz olan bir epilatör gerçekten de çok pratik... Kesinlikle en beğendiğim özelliği bu. Şu anda kullandığım tüy alma yöntemi ile kıyaslarsam daha pratik olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca su altında kullanmak, normal şartlarda kullanıma göre acı hissinin oldukça azalmasını sağlıyor. Özellikle soğuk su altında acı hissi oldukça azalıyor. Seyahatler için mükemmel bir ürün, özellikle benim gibi kendini aniden yollarda bulanlar için... Benim gibi çok yoğun çalışan ve epilasyon için çok zaman ayıramayan herkese bu ürünü özellikle öneririm. Artık epilasyon duş almak kadar kolay:)"

HAVVA E.S.

"Bu üründe beni en çok şaşırtan şey tamamıyla acı olayının ortadan kalkmış olması... Acı olayının bu derece ortadan kalkmış olması hayret verici. Sadece bu iddiasıyla bile ürün tavsiye edilse, yeterli bir özellik olacağına eminim. Şarjlı olması ve şarjının uzun süreli kullanıma uygun olması ile kablo çekiştirme derdine de son vermiş. Kullanım içinde en ince detaylar dahi düşünülmüş... Açma - kapama butonundan şekline kadar, düşünülerek yapılmış bir şey olduğu çok açık... "

BİLLUR K.

"Su altında denedim ve çok güzeldi. Hem etrafa döküldü derdi yok hem de gerçekten acıyı azaltıyor. Braun Silk-épil Xpressive o kadar kusursuz ki aksini düşünmek insanın aklına gelmiyor. Çevremdeki insanlara bu ürünü anlatmakla kalmadım bana geldiği tarihten itibaren (05/04/2009) 20-25 kişiye denettim. Farklı sonuçlar duymak istedim açıkçası ama herkesin tek bir fikri vardı: ''bu ürün mükemmel!'' "

Ürünü size bu kadar anlatırım da sahip olma şansı vermez miyim??

Braun Silk•épil Xpressive sahibi olup, pürüzsüz tene kavuşmak için 18-22 Mayıs 2009 tarihleri arasında blogumu takip etmeniz gerekecek..


Braun Silk•épil Xpressive Özgürlük Hareketi’ne katılmak için katılım koşullarımız ve yarışma detaylarımız şu şekildedir:


1. “Braun Özgürlük Hareketi” programının http://prettypinkyfashion.blogspot.com/ adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek yarışması (Yarışma), http://prettypinkyfashion.blogspot.com/ve DenedimBiliyorum.com adresli siteler tarafından düzenlenmektedir.
2. http://prettypinkyfashion.blogspot.com/ üzerinde yürütülen yarışma katılımcıların, o gün konan fotoğraf üzerinde sorulan kıyafetlerin markalarını doğru tahmin etme üzerine kurgulanmış ödüllü bir yarışmadır.
3. Yarışmaya katılmak isteyen katılımcılar, her gün sitede yayınlanan fotoğrafta görünen kıyafetlerin markalarını tahmin edip prettypinkyfashion@gmail.com adresine adı, soyadı, e-posta adresi, ev adresi ve telefon numarası ile birlikte mail atmalıdırlar.
4. Katılımcılar doğru tahmin ettikleri her “marka” için 1 puan kazanacaklardır. Yarışma sonunda en yüksek puana sahip olan katılımcı Braun Silk-épil Xpressive kazanacaktır.
5. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
6. “Braun Özgürlük Hareketi” programı için hizmet veren firmaların çalışanları ve http://prettypinkyfashion.blogspot.com/ editörü yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
7. DenedimBiliyorum.com, kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
8. DenedimBiliyorum.com, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
9. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
10. Katılımcı, ödüle hak kazanabilmek için, yarışmaya katılmak amacı ile prettypinkyfashion@gmail.com adresine gönderdiği mailde adını, soyadını, e-posta adresini, ev adresini ve telefon numarasını belirtmelidirler.
11. http://prettypinkyfashion.blogspot.com/ adresinde yapılacak olan Braun Özgürlük Hareketi programı 18.05.2009 tarihinde saat 07:00’de başlayıp 22.05.2009 saat 21:00’da sona erecektir. 12. Yarışma bittiğinde aynı puana sahip yarışmacılar olursa, sadece bu yarışmacılar için 23.05.2009 tarihinde saat 11:00 – 12:00 arası bir soru daha sorulacaktır. Bu süre zarfında en çok doğru cevabı en hızlı gönderen kişi yarışmayı kazanmaya hak kazanacaktır.
13. Yarışmaya katılanlar, tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

İşte 1.günün sorusu karşınızda...
Bilin bakalım Pretty Pinky bunları nerelerden almış... Hepinize bol şans!!!

Bolero?
A) İPEKYOL B) STEFANEL C) MANGO

Etek?
A) KOTON B) ZARA C) Q

Ayakkabı?
A) İNCİ B) DERIMOD C) CHARLES&KEITH

Pürüzsüz Bacaklar?
Tabi ki Braun Silk•épil Xpressive :)
Hiç yorum yok:

 
Bu blogtaki yazıların bazı hakları saklıdır ve yazara aittir