26 Şubat 2012 Pazar

Pazartesi Kıyafet Sendromu

Eminim tüm çalışan bayanlar,üniversiteye giden genç kızların Eyvah! Yarın Pazartes! Ne giyeceğim ben şimdi gibi yakınmaları taaa pazar akşamından başlar...

Giysi dolabının önüne geçilir, ona bakılır, buna bakılır.. Kilo aldım buna sığamıyorum, bunun kolları kısa, bir de hırka kombinlemek gerek. Aman aman hiç ona bulaşmayım, malum hava da soguk üşürüm başka birşey bakiyim denir.Bunun gibi daha bir sürü bir sürü düşünceler uçuşur pazar gecesi zihinlerimizde:)
Eminim aranızda şuan bu halde olan bir çok kişi vardır.İşte bu pazartesinizi kolaylaştırmak adına size bir kombin önerim var..

Oldum olası denizci konseptine bayılırım.. Kıyafetlerde ayrı bir hava katar.. Ev dekorasyonunda ise bambaşka.

Kıyafetlerde sütlü kahveyle mavinin uyumu ise kimsenin hayır diyemeyeceği kadar asil bir görünüm sağlıyor..
Ceket: Zara
Lacivert T-shirt:ZaraPantolon:Zara
Bot:Nine WestCeketin kollarını kıvırınca ortaya çıkan farklı desene bayılıyorum. Mükemmel bir görünüm sağlıyor!Nine West botlarımı geçen yıl Kış Koleksiyonundan almıştım. O kadar rahatlar ki.. Severek giydiğim botlardan birtanesi!Buarada Nine West'te devam eden %70 indirimi bence kaçırmayın. Mükemmel modeller var!Hem şık hem rahat. Bu ikisi birarada Nine West'in fiyatlarıyla zor bulunur..

Ve size en son önerim. Böyle bir kombinasyona tabi ki kırmızı ya da bordo renk bir ruj harika bir tamamlayacı olacaktır!Tercih edebileceğiniz ruj; MAC Russian Red #A69. Matte serisinden, ve inanın bana gün boyu mükemmel bir kalıcılık sağlıyor.Bu rujla uyumlu olabilecek oje ne olur derseniz? O da Inglot #924P.S. Buarada halen daha Inglot ojelerini denemediyseniz, büyük birşey kaçırmışsınız demektir. Hem çabucak kuruyor! Hem de kalıcılık harika!Bir de mutlaka koleksiyondaki tüm renkleri görün. Bayılacaksınız:)

Hiç yorum yok:

 
Bu blogtaki yazıların bazı hakları saklıdır ve yazara aittir